Namo pridavimas Vilniuje ir Vilniaus rajone yra reikalingas kiekvienam klientui, kuris jau baigė pastatyti savo namą, kotedžą, sodybą ar biurų pastatą. Profesionalūs specialistai padės sutvarkyti visus reikiamus dokumentus. Pagrindas, kad viskas būtų atlikta kokybiškai, laiku ir žinoma už gerą kainą. Aišku, daugelis klientų orientuojasi tik į kainą, tačiau, tai yra gana nemaža klaida. Iš patirties galime pasakyti, kad visų pirmą reikėtų ieškoti šios srities profesionalų. Juk namo pridavimas nėra paprastas procesas. Norint viską atlikti tinkamai reikalingos žinios ir pastovus jų atnaujinimas.

Vilkpėdės g. 8, Vilnius
Mob. +370 607 61732 
El.paštas: info@finito.lt

Daugelis kompanijų gali pasiūlyti tik kelias pagrindines paslaugas, tačiau “Finito.lt” savo klientams teikia platų paslaugų spektrą. Nuo elementaraus dokumentų tvarkymo namo pridavimui iki energetinio naudingumo sertifikato išdavimo. Visas paslaugas atliekame jau ne pirmus metus, todėl puikiai suprantame, kaip reikia dirbti, kad klientas visuomet liktų patenkintas, bei žinoma ne turėtų jokių rūpesčių.

Dar vienas svarbus aspektas, kad klientams siūlome viską atlikti operatyviai. Kokių dokumentų mums reikės? Pirmiausia turėsite pateikti statybą leidžiančius dokumentus, statinio projektą, nuosavybės teises patvirtinančius dokumentus. Tai yra esminiai dokumentai, kurie bus reikalingi norint atlikti namo pridavimą. Aišku, viskas priklauso nuo situacijos. Kadangi mūsų komandoje dirba šios srities profesionalai, todėl imamės nestandartinių ir sudėtingų atvejų. Neieškome lengvo uždarbio, siekiame, kad kiekvienas į mūsų kompaniją atkeliaujantis klientas gautų tai ko jam reikia.

UŽSISAKYKITE PROFESIONALIAS PASLAUGAS

Džiaukitės savo namais

Finito.lt teikia paslaugas, kurios padeda operatyviai priduoti baigtą statybą ir kuo greičiu įsikurti naujuose namuose. Dirbame ilgus metus, todėl prie pagrindinių paslaugų teikiame ir kitas su tuo susijusias paslaugas. Kreipkitės ir mus, padėsime sutvarkyti reikiamus dokumentus.

Namo pridavimas Vilniuje ir kitos su tuo susijusios paslaugos. Dirbame profesionaliai ir atsakingai. Turime ilgametę patirtį, todėl savo klientams galime pasiūlyti aukščiausio lygio paslaugas.

namo pridavimas vilniuje

Mūsų teikiamos paslaugos

Mūsų misija

Sutaupyti Jūsų laiko, nervų ir pinigų. Pasirūpinsime visais dokumentais, sutartimis, bylomis už Jus. Klientai mus vertina už profesionalumą, operatyvumą ir sąžiningumą.

Ko reikia norint įteisinti baigtą statybą?

Namo pridavimas Vilniuje

Namo pridavimas Vilniuje

Namo pridavimas Vilniuje

Užildykite užklausą ir sužinokite kainą – > Užklausos forma <-